Відповідно до плану роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та з метою модернізації змісту і підвищення якості навчально-методичного забезпечення гуртків художньо-естетичного напряму у травні-червні 2022 року було проведено обласний конкурс віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти. Учасниками зазначеного конкурсу стали 50 педагогічних працівників закладів позашкільної освіти зі своїми авторськими розробками.

Конкурс проводився у таких номінаціях: навчально-методичні рекомендації, навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму, сценарії виховних чи розважальних заходів для дітей та учнівської молоді, творчі проєкти та дистанційні заняття.

20 липня 2022 року відбулось онлайн-засідання членів журі конкурсу, на якому визначено переможців.

У номінації «Навчально-методичні рекомендації» ІІ місце отримала Надія Трушкова,  керівник гуртка «Конструювання» Палацу дітей та молоді Славутицької міської ради, з авторською роботою – методичні рекомендації «Проведення дистанційних відео-занять для дітей дошкільного віку». Щиро вітаємо пані Надію Трушкову та колектив Палацу дітей та молоді з перемогою. Так тримати!