9 листопада 2021 року з 10-ї до 11-ї години в День української писемності та мови буде проведений ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Основна мета диктанту: пропагування грамотності, підтримка та розвиток державної мови, виховання високої мовної культури.

Трансляція радіодиктанту відбудеться на таких платформах: радіо – Українське радіо, Радіо «Культура»; телебачення – канал «UA: ПЕРШИЙ» і регіональні філії; Інтернет – ютуб-канал та фейсбук-сторінки Суспільного мовлення.

Диктант читатиме його автор – письменник Юрій Андрухович. Початок читання – 10.30.

Учасники радіодиктанту мають змогу надіслати свої роботи протягом однієї астрономічної доби або офлайн, або онлайн.

Паперовий диктант надсилають за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

Онлайн свій текст (фото, скан або скріншот із вказаною зворотною адресою) можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Про неї повідомлять на сайті Українського радіо http://www.nrcu.gov.ua  9 листопада.

Текст радіодиктанту оприлюднять на сайті «Українського радіо» 11 листопада об 11:00. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Просимо довести зазначену інформацію до відома педагогів та учнів з метою активної участі у написанні радіодиктанту!