Шановні пані та панове!
Вітаємо Вас на веб-сторінці Двадцять другої педагогічної виставки
“Освіта Славутича – 2021”!

14 квітня 2021 року розпочала свою роботу ХХІІ міська педагогічна виставка «Освіта Славутича – 2021».  Її історія розпочалася у далекому 1999 році, коли у квітні-травні міський методичний центр відділу освіти започаткував щорічний захід з виявлення та поширення кращих педагогічних здобутків працівників освіти міста.

З 2010 року міська педагогічна виставка працює під гаслом «Плекаємо творчість. Надихаємо на зростання», що підкреслює постійне прагнення освітян Славутича до самовдосконалення та пошуку найефективніших шляхів реалізації завдань у власній педагогічної діяльності.

ХХІІ міська педагогічна виставка, як і минулорічна, розпочала свою роботу в умовах тимчасового переходу закладів загальної середньої освіти на дистанційну форму навчання.

Традиційно фонд щорічної виставки складають такі експонати:

–           навчально (науково)-методичні посібники,

–           дидактичні збірники, збірники методичних рекомендацій,

–           електронні навчально-методичні комплекси, підручники та приладдя,

–           авторські й адаптовані програми,

–           методичні розробки,

–           описи власного педагогічного досвіду, схвалені педагогічними/методичними радами закладів освіти;

–           матеріали з досвіду роботи педагогічних працівників, яким присвоюються педагогічні звання;

–           матеріали фахових конкурсів;

–           публікації педагогічних працівників міста у фахових виданнях.

Відповідно до заявок, які надійшли до оргкомітету виставки, ХХІІ міська педагогічна виставка матиме наступні 11 номінації та таку кількість експонатів у них:

 1. Дошкільна освіта – 7 експонатів
 2. Природничо-математична освіта – 2 експонати
 3. Суспільно-гуманітарна освіта – 3 експонати
 4. Виховна робота – 4 експонати
 5. Початкова освіта – 2 експонати
 6. Позашкільна освіта – 4 експонати
 7. Методична робота – 1 експонат
 8. Інклюзивне навчання – 1 експонат
 9. Художньо-естетична освіта – 1 експонат
 10. Психологічна служба, соціальний захист дітей та молоді – 2 експонати
 11. Презентація – 14 експонатів.

Загальна кількість матеріалів ХХІІ міської педагогічної виставки – 41 експонат.

Традиційно фонд номінації «Презентація» складають матеріали, які пройшли схвалення колегіальними органами науково-методичних установ системи освіти, рекомендовані до друку у фахових виданнях, визнані переможцями за рішенням журі обласного або всеукраїнського етапів фахових конкурсів. Також в цій номінації наукові керівники презентують роботи своїх вихованців, переможців міського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ, обласного  етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості тощо.

Оцінювання експонатів виставки (за винятком номінації «Презентація») відбудеться 15 по 30 квітня 2021 року в онлайн-режимі. Воно проводиться досвідченими  педагогічними працівниками закладів освіти та спеціалістами управління освіти і науки.

Склад журі у кожній номінації затверджується у щорічному наказі управління освіти і науки.

Оргкомітет на електронні адреси членів журі направить електронні варіанти експозиційних матеріалів. Члени журі оцінять матеріали та заповнять електронні протоколи, які відправлять на електронну адресу оргкомітету.

За необхідності оргкомітет може призначити та провести в онлайн-режимі підсумкове обговорення членами журі матеріалів виставки з метою визначення переможців у кожній номінації.

Експонати, нагороджені дипломом І ступеня, будуть роздруковані та направлені на розгляд науково-методичної ради КНЗ «КОІПОПК».

Ми щиро сподіваємося, що наступного року зустрінемося з відвідувачами виставки офлайн. А наразі пропонуємо вам переглянути відео ХХ (ювілейної) педагогічної виставки “Освіта Славутича” та пригадати як усе відбувалося…

Шановні відвідувачі! Пропонуємо ознайомитися із анотованим каталогом експонатів виставки! У даному каталозі представлені описи усіх експонатів виставки педагогічного досвіду «Освіта Славутича – 2021». Описи матеріалів у каталозі розміщені за розділами виставки, в межах розділів за алфавітом прізвищ авторів та назв робіт.

Каталог адресований працівникам закладів та установ системи освіти, громадськості, що бажає познайомитися з перспективним педагогічним досвідом окремих працівників та колективів закладів освіти міста Славутича переглянути